Pogledaj jedan post
Old 03.05.2011., 08:25   #20
Dobro jutro svima

Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Evo i mene.

Ljudi moji, moram vam se pohvaliti, izabrali su me za jednu od onih edukacija što sam vam bila spominjala.
Divne vijesti leeloo, čestitam , samo naprijed jer svaki se trud isplati. Ti bar to trebaš znati , vrijednice .

Quote:
megyy kaže: Pogledaj post
cure da vas pitam kako najduže održati remisiju, tj.što izbjegavati da se bolest ponovno ne aktivira?
Ja sam trenutno u fazi remisije. Šta me je dovelo do nje ? Teško da znam odgovor. Jednostavno sam se jednog jutra probudila zdrava. Bez burnih promjena na koži , bez bola, bez kašlja - jednostavno , osjećala sam se zdravo.
Šta je inicitalo remisiju ne znam , jednako mi nije jasno šta je iniciralo bolest. Postoje neke pretpostavke , ali nisam sigurna.
Jedino što sam promijenila par detalja u načinu življenja. Prestala sam pušiti (divno i za mene i za ljude oko mene) , ranije idem na spavanje , i kao što se da primijetiti ranije ustajem, štedim sebe stresa (koliko god je moguće).
Eto , nemam ti što mudrije reći .

Quote:
Pjetra kaže: Pogledaj post
Dragi samo sta nije zaplovija,dica ok,to je to!
Pjetra i od tebe divne vijesti. Sada će biti duši lakše kada tvoj dragi počne ploviti jer dom ima sigurnost. Neka ga prati sreća na tom putu i da vam se zadoviljan vrati.

Što se tiče Ive , da , biće to jedan duži razgovor koji jedva čekam i koji me jako raduje.


Nadam se da naša Ziza odmara i uživa . Nedostaje nam.
__________________
:)

Zadnje uređivanje luna mn : 03.05.2011. at 08:39.
luna mn is offline