Pogledaj jedan post
Old 21.01.2007., 19:45   #8
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
kao što je FFE lijepo naglasila nije zadovoljavajuće liječiti sinusnu tahikardiju
A što ako se jednostavno ne nađe uzrok...da,onda je vjerojatno psihički,ali beta-blokatori svejedno pomažu,smire tahikardije pa je to put k izlječenju....
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
i kad sam rekao koji je uzrok mislio sam na sljedeće: koja je etiologija tj geneza te tahikardije koja nipošto ne može sama po sebi biti konačna dijagnoza...dakle obrada, detaljna, elektrofiziologija srca, ali prije krvna sl sa diferencijalnom, THS;T3, T4, gastroenterološka obrada, ginekološki pregled...
Što je elektrofiziologija srca?
Hormoni su mi bili OK,ali su mi našli neku cistu u štitnjači..pa sam bila na punkciji ...ali to kao nije povezano s tim.
Bila sam i na gastroskopiji i imam GERB ,ali navodno ni to nije povezano s tim.
Pa su mi našli povišen kolesterol u krvi,ali ispalo je da je to od kontracepcijskih pilula...tako da ni to nije povezano s tim.
Nalazi od holtera i ergometrije i sl. su preopširni da ih sad tu iznosim,ali mogu ako se natko kuži pa mi ih može protumačiti.
A što je ovo s ginekološkim.....je moguće da to ima veze s srcem? Inače su mi nalazi papa testa dobri.
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom