Pogledaj jedan post
Old 20.01.2003., 08:35   #42
Quote:
krshcanin kaže:
u ime kojeg kršćanstva, to nije kršćanstvo na što ti misliš!!! i što pokušavaš podmetnuti pravom kršćanstvu, ,zar su četnici kršćani koji su npr. u Odžaku srušili i džamiju i rimokatoličku crkvu i mnoge mnoge kuće i sve opljačakali.

I kad sam i gdje ja opravdavao rušenje i zločine, navedi...ja u tom ratu nisam učestvovao i ne opravdavam zločine
Ne krivim ja kršćanstvo ni za šta. Da si malo bolje čitao ono što sam napisao ne bi bilo potrebe da se ljutiš. Postoje zločini u ime vjere- oni su činjenica.

Instrumenti za propagirnja emržnje u Bosni su bile vjerske institiucije. neke u manjem a neke u većem obimu.

Ako stavljanje križa na vrh počiteljske munare nije zločin u ime vjere koji je onda?
nemoj opet kenjakt " u ime koje" vjere ili " kršćanstva"

Oni nemaju veze sa zločinima genocidom i urbicidom. Pa i tvoj pokojni predsjednik Tuđman je Hrvatsku pirkazivao kao "branu" od Islama i koristio je kršćanstvo u političke svrhe. Ne znači to odmah da kršćanstvo to propagira!?
NE, daleko od toga!
Ponavljam još jednom zločini u ime bilo koje religije ne predstavljaju učenje te religije
__________________
poiskah štit dobri da štiti me

odbacih ga potom dobrog jer
tišti me
gorcin is offline  
Odgovori s citatom