Pogledaj jedan post
Old 18.05.2013., 11:25   #4648
Quote:
Tom2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi

Došlo vrijeme za promijenu stolarije na manjoj obiteljskoj kući, Ukupno 5 otvora (bez ulaznih vrata) sve zajedno cca 14 m2.
Osnovna ideja je uzet što kvalitetnije jer više ne namjeravam mijenjat sljedećih puno godina
Svaki savjet je dobrodošao. Trenutačno jedan projektant mi je nahvalio stolariju Internorm, ono kao najkvalitetniju, najveći proizvađač u Europi itd. S druge strane čujem da imaju malo previše reklamacija za tu kvalitetu. Jučer razgovaram sa kolegom, kaže da se na nekoj javnoj (državnoj) zgradi u Splitu Internorm stolarija poraspadala niti nakon godinu dana nakon ugradnje, a stakla popadala po ulici. Ako ima netko iz Splita za komentar jel to po sistemu rekla kazala ili ima nešto?
Uglavnom volio bih čuti mišljenja o toj stolariji ako neko ima iskustva. Ono što sam vidio kod njih u salonu djeluje vrlo kvalitetno, sad pitanje je ono što je izloženo i ono što se dobije da li je isto.
Da, Inernorm je toliko poznat da ga ovdje, koliko znam, nitko nikad nije ni spomenuo. Odjebi te priče projektanta, jer možda ima proviziju i, po meni, ne postoji 'najkvalitetnija' stolarija. Odredi si što želiš, do kojeg iznosa i zatraži ponude na više strana pa usporedi što ti nude.

Lp
mrgud34 is offline