Tema: Piss igrice
Pogledaj jedan post
Old 18.01.2009., 18:53   #34
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
ne znam da li smo se dobro shvatili oko ovoga.
ne smeta mi ako me dragi vidi dok piškim ili ja njega,tipa ja ili on u kupaoni,drugoga stvarno stislo,i što sada?
ili smo vani,stislo nas,a nema WC-a,pa negdje iza nekog drveta ili sl.
ali ovdje se ne radi o tome da je riječ o pišanju zbog nekog uzbuđenja ili zato jer to mene ili njega pali.
ovo o čemu ti pričaš ne bi prošlo kod mene.
da traži da piškim pred njim jer ga to pali,da stavi ruku pod mene,da traži da se pomokri po meni,ili ja po njemu,i još da me zatraži da to napravi u usta.
ja se u tome ne osjećam ugodno i ne privlači me,i iskreno ne znam što bi mi trebalo da se predomislim.
ne vjerujem da bi išla to probati,imam svoje mišljenje i stav od kojeg ne odstupam,ili drugim riječima,ako smatram da nešto u sexu ne želim i da mi je odbojno,ne radim to.
ako druga strana počne još k tome navaljivati,ne bu dobro.
kad pogledaš ljude pali svašta,nekome je oralni ili analni sex perverzan i bolestan.
nekim ženama je nepojmiljivo da im dečko svrši u usta i da gutaju spermu,
da im dečko liže guzu.
a meni je nepojmljivo da dečku piškim po rukama iili da me gleda dok piškim,jer ga to sexualno uzbuđuje.
kužiš?
Naravno da kužim, zato to i pitam.

I naravno da nije isto ako on traži da mokri po tebi ili da tebe traži da mokriš po njemu.

Svako ima svoje sklonosti i odnos prema njima. No nije mi jasno zašto bi ti bilo neugodno da te dečko gleda dok pišaš? Pogotovo ako te to inače na smeta zbog srama ili sličnoga? Morao sam nekako postaviti početno pitanje, ali može se ova tema i stupnjevati. Osim toga kako znaš da se tvoj dečko makar malo ne uzbudi dok se ti onako usput, jelte, prazniš zbog punog mjehura? Puno muških to uzbuđuje (sada mislim na gledanje dok cura piša). Vjerojatno mnogo više nego što i pomišljaš.

Da ne govorim o tome koliko je muških žensku oralno zadovoljilo nakon što se ona popišala. Ako joj se pripišalo prije seksa, pa nije se valjda nakon toga odmah otišla tuširati. A obrisati toaletnim papirom stidnicu i vaginu nikada ne možeš posve. Zato me zanima gdje je ta granica.

Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
Ne bih pristala na takve igrice. S partnerom sam niz godina i oko svega možemo razgovarati i dogovoriti se, ali ne bi bilo nikakvog kompromisa kad je ovo u pitanju. Ne privlači me to ni najmanje niti želim to probati. Kod nekih stvari povlačim granicu, bez obzira na ljubav.
Vrijede ista pitanja kao i za Roly. Mislim, on ti to kaže nakon dugogodišnje veze u kojoj vam je super - prije ti se to nije usudio spomenuti - možda je negdje i čuo tvoju reakciju na to, ali eto sad se ipak odvažio i ti bi mu rekla: Ne dolazi u obzir. Ako se ne slažeš, pakuj stvari! Teško mi je povjerovati u to. Mislim što te košta da te gleda dok pišaš? Zanima me čemu takva odbojnost.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom