Tema: Pizza tycoon
Pogledaj jedan post
Old 10.12.2003., 15:46   #13
Quote:
vjeverica kaže:
E ak su smijesno mali zahtjevi , jaj jos uvjek se bakcem i ne mogu skuziti sve opcije ...koma...napravim dva nova restorana cak i nikako da mi pocnu dolaziti gosti, nije da mi fali love , svercam na veliko , ali malo je blesavo samo sa jednim restoranom , zelim prosiriti biznis, a nejde
pa trebas urediti restoran,imas sa strane one opcije da ti se sam uredi određenim namještajem,kojeg ti želiš, a ne slagat sama jednu po jednu stolicu...

Možeš i proširiti sam restoran,radovi ti traju neka dva dana i onda imas naravno vise mjesta za goste,nadalje,povecanjem prometa u restoranu,ljubomornija je i konkurencija....Tako da ces i trebat i strazu u restoranu(dvojica su dovoljna), koja ce dolazi iz tvog sjedista(headcuoters....nesto ne znam kako se pise)
Možeš rentat restoran ili sagraditi novi.Novi restoran se sagradi tako da se selektira željena zgrada(neboder) i onda se odabere da to srusis,te sto zelis sagraditi na odabranom mjestu(policijsku stanicu,skladiste,headcuoters....ili novi RESTORAN.

Vazno je i oglasavati se,potplatiti malo gradolnacelnika i obrazovati osoblje(kuhare,konobare)....
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom