Pogledaj jedan post
Old 27.08.2009., 13:58   #18
.......istraživajući prirodne zaštite gore navedenih zračenja čitao sam i da divlji kesten štiti od istih. nakon što sam ih nabavio, a što nije teško jer ih ima svugdje oko nas, u mojem slučaju meni preko ceste u školskom dvorištu, iste sam i isprobao. Danas, dva mjeseca nakon stavljanja istih ispod hart.linije , nema nikakvih zračenja, tj visak se ne vrti, kao na dva metra daljem položaju. Dakle za one koji nemaju love za deke magnetne, ovo je jeftino, to vam je dakle ono bodljikavo sa dugom petiljkom šta smo kao klinci frcali okolo.....

....magnetna traka koju imam i koja se koristi kao narukvica i dalje odbija zračenje kad ju stavim na hart.liniju ili čvor, to je moje iskustvo, deku nemam pa nisam probao , a onaj tko hoće a netko je gore pitao , nek si kupi visak, nije skup a pouzdan

.....forumašica koja je otvorila ovaj thread u prvom postu je navela kolebanje kompasa kad prelazi preko magneta koji su u deci.....
nadam se da su svi shvatili zašto je to tako, nevjerojatno da to neko piše, al eto omaklo joj se ...
angel freak is offline  
Odgovori s citatom