Pogledaj jedan post
Old 29.05.2004., 20:56   #13
ti bi naš turizam uspredila sa francuskom rivijerom?
Kjuti, da ti ljudi imaju para za francusku rivijeru, sigurno ne bi dolazili kod nas , džabe ti naše (istina neiskorištene) prirodne ljepote i čisto more kad niti je elitno, niti je "in", niti može nešto posebnog ponuditi.

Quote:
Ne treba se ići svaku večer u restoranu. Ali baš da donesu SVOJU hranu iz SVOJE zemlje je čisto ciganstvo. To nisam NIKAD u životu vidjela u razvijenim zemljama. Ajde malo na Francusku rivijeru i donesi svoju paštetu iz Hrvatske, pa mlati tamo po sendvičama, da vidiš kako bih te građani gledali.
(BTW na Bol-u možeš pojest dobru večeru za 60kn)
ne da neću svako veče - neću uopće. jer su vlasnici pretežno lopovi i izrabljivači, a takvim ja ne ostavljam svoje novce, uz iznimku HT-a i INA-e, jer jebga, nemam puno izbora . izračunaj malo kolika im je nabavna, a koliko prodajna cijena, vidi kakve aute voze, brodove, vile. pošteno zarađeno? aha, moš mislit. nije da sam zavidan, boli me đon ali imam pametnijih mjesta za uložiti novac ili rupe za zakrpati.
i mi nismo u razvijenoj zemlji, niti su iz razvijenih zemalja došli ti o kojima pričaš, nemoj se zanositi previše

Quote:
I pitamo se zakaj je Hrvatska u QURCU.
ma ne moramo se ni pitati, sve se zna ali ruka ruku mije...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom