Pogledaj jedan post
Old 06.06.2009., 14:48   #185
Quote:
mazuljkić kaže: Pogledaj post
Drage moje evo i ja rodila u splitu i mogu reci samo pohvale (osim hrane skinula sam 11kg)za ljubazno osoblje, babice...
Pa da vam opisem moje iskustvo:
Cijeli dan imala kotrakcije i trudove navecer se sredila i uputili put rodilista posto sam imala crva u guzi morali smo stati u moju firmu da se javim kumi mm dobio sijede...
Stigli u rodiliste oko 11 navecer dobila sexy spavacicu i odvelo me na pregled otvorena 4 prsta, dobila klistir(uzasno se bojala klistira, samo da znate ja gustala..) setala jos 1 sat i stavilo me u box i spojilo na ctg.
Pravi trudovi krenuli oko 4 sata a s njima i povracanje..
Izmedu trudova sam spavala babice i doktorica ljubazne cijelo vrijeme bile oko mene (tu vecer nije bilo puno poroda)i onda je krenulo samo sam viknula upomoc, dosla sestra i doktorica i pripremili me dali mi drip jer su mi trudovi bili kratki, nakon 3 truda izaslo malo ljubicasto cudoviste(koje trenutno spava do mene)Rodila u 6.05.
Porod je bolio ali nista sto se nemoze izdrzati vise me je bolio sto me je sivala(popucala puno iznuta ) a vani samo 4 sava (trajalo 1,5h).
Dobila svoje dijete nakon 6 sati babice na odjelu su bile preljubazne nosile bebice kad kod vi kazete naravno ako dojite. i tamo proveli 6 dana ostali zbog zutice,
Hrana katastrofa nakon poroda racunala se najesti kad dobila zelje i 1 hrenovku, racunala doc ce vecera dobila mahune i 1 jaje tako 6 dana samo molite boga da nedobijete petkom rucak jer ono sto oni zovu skarpina je nejestivo.(3 dan mi je mm kuhao i nosio svaki dan veceru)
I da za dorucak dobijete jedan maslac i jednu mermeladu i tri fete kruha. tek 6 dan sam uspila razmazati jedan maslac i mermeladu na 3 fete...
Uglavnom moje iskustvo je pozitivo nekazem da je sve idealno ali cega sam se sve naslusala mislila sam da idem u mesnicu kad ono totalno drugo wc uredni cistacice se trude, babice ljubazne, izdrzali 6 dana i to je to mislite pozitivno..
jako mi je drago sto si ovo napisala,jer sam prestala svracati na ovu temu-svi pisu samo horore i mislim da malo zene i pretjeruju-pa ides u bolnicu roditi a ne na putovanje u hilton!
drago mi je sta ti je sve dobro proslo i sta ste ti i bebica uredu.
zelim vam sve najbolje i nadam se da ce i meni tako sve glatko proci!
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom