Pogledaj jedan post
Old 27.02.2011., 19:55   #10
Quote:
enny kaže: Pogledaj post
Ja slucajno neki dan, prije nego je serija pocela pogledala kraj, zbog druge jedne situacije. Ah, Turci
nemoj spojlati i ništa ne piši unaprijed...
ja sma ovu seriju AH prvenstveno počela gledati zbog našega Kenan ali me serija toliko emotivno dirnula i sad samo čekam kad ćete staviti novu epizodu na yt...
ipak je puno bolje gledati kad je prevedeno jer kod ovih turaka je stvrano taj dijalog predobar u svim serijama pa tako i ovoj seriji me se jako dojimo....serija je odlična...
već sam pisala na temi Ezel, da je stvarno sad teško iza serije Ezel gledati Kenan u nekoj drugoj ulozi al se naviknemo jer on ja stvarno kvalitetan glumac i Kenan je osoba koju je lijepo i ugodno gledati bez obzira koja i kakva mu je uloga...
iako moram priznati da mu uloga Ezela jako jako stoji, odnsono Kenan je Ezela utjelovio sa svim, sa svojim kompletnim gardom, svojom makrantniošću , sa svojom ljepotom i svom svojom savršenoću...teško bi moga bilo tko glumit Ezela...Kenan je utjelovio lik Ezela i sad mi sve poistivjećujemo sa tim...odlično on glumi i Mehmeda u AH...svaka čast scenaristima na odabiru glumaca...
molim vas da stavljate nove epizode na yt da gledamo mi koji nemamo obn...
bit ću vam jako zahvalna na svemu...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 27.02.2011. at 20:08.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom