Pogledaj jedan post
Old 07.03.2013., 10:45   #1414
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ti si napisala da te plave oči odbijaju. Zašto je onda teško shvatiti da postoje žene kojima je bitno i kako kurac izgleda? Svatko ima svoje kriterije, ali iz nekog razloga ti tuđe turn offove proglašavaš znakom površnosti, a svoje ne. A i ti i svaka druga žena imate pravo da vas nešto privlači i odbija. Samo što ti misliš da je žena koja se odbije poševit s frajerom koji ima nešto što je njoj turn off (ali tebi nije) površna. Pazi, neće u krevet s frajerom za kojeg se ispostavi da ima nešto što joj je odbojno. Po tebi bi se ona trebala poševit na silu.
Napisala sam to jer je trazeno, nekoliko puta. Ali se ne dovodim u situaciju da uopce imam nesto s plavookima...ako vec dodje do toga, i pokaze se sarmantan i divan, jebale me oci

Mogu ja to prihvatiti, ali evo, malo burnije reagiram jer je kroz cijelu temu ta neka sprdnja sa malim pimpekima...a to rade mahom muski clanovi.

Da to zene rade, neka, njih ne komentiram, ali evo, frajeri koji imaju veliki kurac pa misle da su time oslobodili Hrvatsku, zelim im da reci da nije sve bas crno bijelo....

I ne mislim da se itko treba sevit na silu, nego da bi seks trebalo gledati kao dio cjeline.
Koliko puta sam cula price od frendica, da im je sa sadasnjim deckima/muzevima, prvi put sve zakazalo od uzbudjenja, stresa, prevelike zelje...a kasnije ihaaaaaa

Tako da, ok, ako ti je mali kurac RUZAN, ok!

Ali odustat od seksa, jer ti ISKUSTVO govori da te mali pimpek ne zadovoljava....pa nismo svi isti... meni je to uzas

Kao da frajer kaze, ja nemam dobar seks sa zenama sa malim stidnim usnama...pa nisu sve iste
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline