Pogledaj jedan post
Old 08.06.2006., 15:24   #3
pretjerano je kada ti se s ruku usred zime, na -10 cijede kapljice i vidljivo isparava na takvoj hladnoci, a sve to dok sjedis u sobi-naglasavam to da netko ne bi pomislio da se tu radi o stresu ili psihickoj uzrokovanosti znojenju dlanova, kad ti znoj probija kroz platnene tenisice i moras ih bacit nakon mjesec dana nosenja, kada 4-5 puta dnevno mijenjas majce jer su cijeli rukavi ispod pazuha mokri pa sve do sredine trbuha koje takoder moras bacit nakon godinu dvije jer niti izgledaju niti mirisu dobro makar su oprane par puta za redom.

eto, to je pretjerano.

nije pretjerano ako su ruke vlazne, pa i mokre ali da se zna uzrok, zivcan si, nesto te muci, anxioznost pa se znojis.ž

kod ovoga anxioznost, nemir, depresija, beznade nastaje kao posljedica bezrazloznog, preobilnog znojenja i neugodnosti usvakodnevnog zivota uzrokovanih istim...

odabir zanimanja, nemogucnost normalnog svakodnevnog funkcioniranja pocevsi od okoline, radnog mejsta, rada s papirima , strujom, ma da ti ne nabarajam.
sve sto mozes je sjesti i biti u depri.
ili uzeti dupli prozac. he he


napomenuo sam da nitko slucajno ne pomisli da ima to ako se pojacano znoji a zna uzrok tome.. ako bolujes od hiperhidroza od djetinjstva, to je nesto sto jednostavno znas, a ne sad procitas na forumu pa mislis, e vidis MOZDA ja to imam ..
lamador is offline  
Odgovori s citatom