Pogledaj jedan post
Old 10.11.2006., 17:41   #4
Thumbs up

Quote:
dr. Szmola kaže:
ima, kako ne...šta konkretno očekuješ?
ne snalazim se baš dobro.. s tim replayima..(neki me savjetuju da nemam šanse ali ja je tražim)
Nastavak
Sestra je godinama sustavno radila na tomu da me izdvoji od nasljedstva.angažirala je dok je majka bila živa , uz njenu dozvolu,punomoć ili odobrenje, odvjetnike i plaćala ih s njenim novcem (točnije odvjetnik je plaćen parcelom, koju je navodno kupio(u zk na temelju ugovora o prodaji 3 mjeseca prije smrti majke-tu se postavlja pitanje ako je moja majka prodala parcelu znači da je sama financirala svoje uzdržavanje i čemu onda s mojom sestrom ugovor ).Ja nisam stručnjak i sigurno se ne izjašnjavam pravnim jezikom ali osjećam se prevarenom.odnosi u obitelji su ,kako ste već shvatili već dugo godina poremećeni.Ali , kao obitelj i ja bih se bila na taj način uključila u brigu o majci. hoću reći sestra ju je izdržavala cc 3 godine s majčinim novcem. da li je to pravedno..osim toga kad je sklopljen ugovor o uzdražavanju ja nisam bila obaviještena, pa postoji i aneks ugovora koji također nisam dobila . Kako je to moguće.Iz dosta stvari se vidi da me nasamarila. i ja ima djecu kojoj želim nešto od mojih roditelja ostaviti. povrijeđena sam jer sam izostavljena. ..a moja sestra se nepravedno obogatila na štetu moju i moje obitelji.
i još-
što sve moze biti dovoljno za pobijanje ugovora ?Moja sestra je s majcinim novcem vodila brigu, ali zar to mene iskljucuje. da sam ja na sestrinom mjestu jos bih joj bolju njegu omogucila(jer, ponavljam placala je s njenim novcem !?) ja nemam ni novaca da krenem u sporove, niti za odvjetnike.Nisam imala mogucnost kao moja sestra da ih platim parcelom-ama,...
da li je moguce diskreditirati odvjetnika i nju i na taj nacin pokusati pobiti ugovor, da su usluge placene parcelom(-ama)da eventualno nisu (to sam skoro sigurna ) izdali racun za obavljene usluge? da li se sud na to obazire ?
ja sam dala "zabiljezbu podnesene žalbe protiv ovosudnog rješenja " još 2005.Spis se uputio na županijski sud.
pratila sam status nekretnina i primijetila da se jos u rujnu 2006. briše zabiljezba a ja nisam dobila nikakvo rjesenje.Otisavsi u pisarnicu, prvo nisu mogli naci spis(nekome je stajao u ladici ) a kad ga je sluzbenica drugi dan "nasla "htjela mi je uruciti bez ispravka datuma urucenja ??? To mi je jako sumnjivo ,
Dakle sad stoje stvari tak da vec 2 mjeseca ne dobijam rješenje o skidanju zabilježbe na sudu (od 9.mjeeseca )
vrsaranka is offline