Pogledaj jedan post
Old 03.01.2007., 20:23   #63
Quote:
MUCICA kaže:
pomno sam pročitala sve gore navedeno...

zaista nije ti lako....

navijam za tebe i njega....

ne slažem se da je on papak... mora da i on proživljava katarzu...zaista vjerujem tvojim riječima kad si ga opisivala....novi posao.. svatko tko je mijenjao posao zna kako to može biti stresno i kad nemaš privatnih problema....njegov potez je _potez očajnika.... tebi je teško znam... ali vi ste i prijatelji..vjerojatno znaš ga "u dušu" i znaš kako mu je ovih dana...
njegov mail bi protumačila kao ostavštinu....ne da ti da lažnu nadu... možda se i on u sebi pita sad kad se ne budete viđali svaki dan.. da li će izgubiti tvoju ljubav...koja mu sigurno puno znači mada već dugo niste zajedno...
ja bih uvijek malo sreće nego godinu mučenja same sebe "da li sam trebala..."
mislim da i ti moraš popričati sa sobom još u vezi svega toga...
nešto što znaš da ne možeš imati izgleda primamljivije nego to zaista i imati.
puno sreće

ma ni ja ne mislim da je papak....ali nije ni od onih koji samo tako odrade radikalne poteze u zivotu....ja sam ziher puno odlucnija i hrabrija....evo npr. je promijenila 4 posla do sada....kad mi nekaj dosadi, negdje nije dobro krenem dalje....
on npr. mijenja posao 1. put....mozga o tome godinama....vaze i odvaguje....iako priznajem da je ovo sto je sad privatio wow....ogromna odgovornost....veliki izazov....i napokon me presisao sa karijerom
salim se malo....hocu samo reci da dugo i puno vaze....ali kad odvaze svoje u stanju je napraviti nesto od cega svi ostanu paf.....prije zene je imao curu 3-4godine....zivio s njom....dugo bio nezadovoljan.....i onda jedan dan otisao...samo tak....ta bivsa ga i dan danas mrzi.....ali tada je imao 23....danas je ziher ozbiljniji i odgovorniji....i nece otici sam tak..

i sad je promijenio posao....kad sam ja vec pomislila da nikad nece....i da ce u sadasnjoj firmi ostati do penzije....

ali ne znam da li ce ikada promijeniti sluzbenu adresu (jer mi je ipak jedino logicno da on bude taj koji se odselio a zajednicki stan da ostavi zakonitoj i maloj).....

btw poslao poruku za ng-zeli mi ovo i ono bla, bla.
sebi u 2007 . zeli - biti sa mnom bez da vise mora gledati na sat?!
pa tko je taj koji tu zelju moze ostvariti???? samo ti dragi moj

fakat me izbacio iz takta. cemu mailovi sa izljevima osjecaja i takvi smsovi sada nakon svega?
da me izbace iz takta i uznemire....da mi ne dozvoli da odem od njega emocionalno....da mi da laznu nadu pa da sjedim doma i cekam?

ili mozda najava nekih odlucnih poteza? (a nije bio, bar do sada, tip koji nesto najavljuje, aludira na nesto ili daje naznake neceg ili daje lazna obecanja)
a da li je to stvarno najava nekih odlucnih poteza ja nikad ne bi pitala...ponos i ego valjda...a toliko koliko ga znam, ne vjerujem da bi mi potvrdio sve i da tako misli....on je vise od onih koji bi se pojavili na vratima sa recenicom rjesio sam sve....tak tako, iz cista mira...bez previse najavljivanja i obecanja
pod pretpostavkom da sam ga stvarno upoznala....
caplja is offline  
Odgovori s citatom