Pogledaj jedan post
Old 23.03.2012., 21:08   #33
@anin1

pa tko će ti priznati da je iz straha u religiji? pa to je u prvom redu teško priznati samoj/m sebi, a kamoli ostalima...

tamo gdje je ljubav straha nema. samo što ljubav o kojoj pišu i govore mistici svih religija nema puno veze s onim što se općenito smatra ljubavlju. a strah... pa pogledaj ljude oko sebe, što vidiš u njihovim očima? tugu, strah, očaj, zabrinutost, ili vidiš osmjeh iza kojeg se krije blaženstvo i ljubav, strpljenje i nepomućeni mir? što misliš tko konzumira one grozne naslove iz novina obzirom da je u hr 95 posto statističkih vjernika? sve je to povezano...

ali naravno, ja pišem bedastoće, svi su forumaši, a i bliža te dalja okolica na neprekinutom tripu ljubavi cijeli život

Mi scusi per favore...
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom