Pogledaj jedan post
Old 19.05.2014., 20:14   #9
Raspolažem dopisom Lucije Lovrić: „... prijeteće poruke i zapisnika o intervenciji protiv mog brata Andrije Željka Lovrića iz Selčinske 10, Sesvete povodom prijetnje likvidacijom koju je – kako mi je rekao na telefonu – brzojavom poslao Općinskom sudu u Krku, nakon čega mu je policija pretražila stan u potrazi za vatrenim oružjem. Najvjerojatnije se to dogodilo u prvoj polovici 1990-ih. Stvarnost o intervenciji mi je nepoznata jer je moj brat psihopat (poremećaj ličnosti F60.2) koji se nebrojeno puta hvalio da svakome govori drugo da nitko ne bi znao što je točno i da takvo postupanje smatra vrhuncem inteligencije. Udarao je roditelje. Nebrojeno puta se hvalio da on može i ubiti jer ne može završiti u zatvoru jer je bio na psihijatriji pa najgore što mu se može dogoditi je da završi u psihijatrijskoj bolnici. Napada iznenada, bez povoda i bez ikakvog obrazloženja. Pokušao je, navodno nehotice, ubiti majku. Od 1964. do oko 1969. je bio na psihijatriji KBC „Rebro“ kod prof. dr. sc. Sergeja Dogana pa prof. dr. sc. Eduarda Kleina pa od oko 1969. do barem kraja 1973. u dnevnoj bolnici Psihijatrijske bolnice Vrapče kod doc. dr. sc. Vladimira Hečimovića. 2011. je zbog prijetnji smrću prisilno hospitaliziran u Psihijatrijskoj bolnici Vrapče. ...“
rossival is offline  
Odgovori s citatom