Pogledaj jedan post
Old 02.07.2009., 19:13   #3
Quote:
feeling kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...

Ovako supruga mi ima velikih problema sa proširenim venama...od samih bolova u nogama do proširenih vanjskih vena koje ružno izgledaju.
Radi se o nasljedstvu od svoje majke tako da nije uzrok prehrana, visoke petice i sl.
Otvorio sam ovu temu u nadi da postoji neka alternativa klasičnom liječenju koje smo ostavili za kraj kao nužno zlo...pokušala je prije desetak godina liječenjem nekakvom metodom sa injekcijama tj. brizganjem nekakve tekućine u vene, ali to naravno nije pomoglo...samo smo masno platili...
Išli smo i na tretman sa pijavicama kod Zlate Kamenjaš, ali i to nije pokazalo nekakvo drastično poboljšanje.

Ako ima netko bilo kakva saznanja o alternativnom liječenju proširenih vena (čajevi, trave i sl.) molio bih da to podjeli sa nama..

Unaprijed zahvaljujem.
Alternativno liječenje je svijest o promjeni koja bi se trebala napraviti, pošto tijelo ukazuje i zahtjeva promjenu. Dakle promijeniti način života, smanjiti tjelesnu težinu a to podrazumjeva promjenu prehrane, kretanje, vježbu, nogice često držati u zraku i odmarati se, po mogućnosti promijeniti zanimanje. Proučiti kako poboljšati cirkulaciju.
__________________
Anđele moj mili, svojom snagom me zakrili.
albaharija is offline  
Odgovori s citatom