Pogledaj jedan post
Old 03.11.2005., 15:33   #1
Ti meni - ja tebi iliti razmjena serija iliti ja imam...a ti?

Kratka rasprava na topicu "Lost" me inspirirala da napisem sve TV serije koje imam trenutno, pa da se sa nekim mozda razmijenim za nesto sto on ima, a meni zvuci zanimljivo...

Dakle, ovo je ono sto ja nudim:

The X-Files: 1. sezona (i za sada desetak epizoda druge sezone)
Lost: sve sto se prikazalo do sada (u Americi)
The West Wing: sve sto se prikazalo do sada (u Americi)
Friends: prve dvije sezone
The Practice: 1. sezona
Six Feet Under: 3., 4., i 5. sezona
CSI: 5. sezona (i sve sto se prikazalo za sada od šeste sezone)
er: 1. i 3. sezona (i sve što se do sada prikazalo od dvanaeste sezone, plus nešto sitno od jedanaeste)
Deadwood: 1. sezona
24: 4. sezona (ona koja će se uskoro početi emitirati na HRT-u)

Također imam nešto i starih dobrih sapunjara "Sjever i Jug", te "Sunset Beach" (Santu Barbaru nisam još nigdje uspio pronaći)...

Ako ima zainteresiranih - slobodno pošaljite PM, pa se dogovorimo za sve... Usluga je, naravno, besplatna dok god se šalju prazni DVD-i na koje da snimim...

Naravno, ovaj topic služi i za druge koji imaju nešto, jer i ja tražim dosta stvari...


U P O Z O R E NJ E - A C H T U N G - W A R N I N G

Ovdje MOLIM LIJEPO, možete SAMO NAVODITI koje serije imate, u kojem formatu, sa ili bez titla i slične informacije. Isto tako - OVO NIJE TOPIC ZA RAZMJENJIVAJE FILMOVA PA ĆE ISTI TAKVI POSTOVI BITI OBRISANI. Film možete staviti u razmjenu (eventualno) ako je snimljen ili već prikazan na TV-u. Sve ostale informacije oko razmjene OBAVALJATI PUTEM PM-a. ZABRANJENO JE PISANJE BROJEVA MOBITELA/TELEFONA, KAO I KUPNJA/PRODAJA POSTOVA.

Posebice z a b r a nj e n o stavljanje bilo kakvih torrenta za skidanje serija. Prekršitelje kažnjavamo kartonom u vrijednosti 50 poena

Svako odstupanje od pravila povlači sa sobom konzekvence u obliku zatvaranja topica i/ili baniranja neposlušnih


HVALA!


CRNA LISTA PREVARANATA:

fibra (anđelko *********)
purple_ blueberry (nepouzdana)
__________________
Zihuatanejo...

Zadnje uređivanje mirrorball : 05.01.2012. at 22:29.
Vajta is offline  
Odgovori s citatom