Pogledaj jedan post
Old 12.08.2011., 12:29   #1226
Quote:
megyy kaže: Pogledaj post
ok mejan , samo sam iznijela ono što je meni pomoglo, nakon što sam muku mučila s time od 7.godine, a u biti sama si tražila da ti kažem sastav kreme (i to sva tri sastojka budu pomiješana u jednoj kutijici - da ne bi mislila da posebno svaki utrljavam). pa da, ako bi slučajno ostala koja ljuskica još jednom ponoviš mazanje i nemaš tu više nikakve filozofije i za 20kn mi naprave dosta, a ova 2 šampona koristim jer ja hoću i jer su mi super, a elocom znam da je kortić al i tak je na recept i koristim ga svake prijestupne . a kad pogledam, nakon što sam se prije godinu dana malo jače razboljela i dobila drugu opasniju bolest taj seboroič.dermatitis po licu i glavi mi uopće više nije važan.
ma znam... rekla sam da se nadam da tebi pomaze ali ja sam izgubila povjerenje u te kremice "za seboreju" jer, kad malo bolje pogledam, isti ucinak imam s tim mazickanjem svaki dan i obicnim samponom protiv peruti pa zasto se onda muciti i trositi silne novce (da ne kazem da sam 'pala' i na silne sampone protiv seboreje koji su mi samo pogorsali stanje )
ali imala sam potrebu s nekim podijeliti svoje iskustvo od prije jer svaki put kad se toga sjetim poludim na te "lijecnike" koji su nam to podvalili


Quote:
defs kaže: Pogledaj post
Jučer mi je gospođa u ljekarni preporučila EUTEN kremu koja košta 430kn, a na bazi je ekstrakta biljaka. Rekla mi je da dobiva izvrsne povratne informacije o toj kremi. Ima tko kakva saznanja o ovoj kremi?
uf,za te novce treba izlijeciti i seboreju i psorijazu jednom zauvijek!!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom