Pogledaj jedan post
Old 19.08.2014., 03:48   #20
Quote:
iskrica3 kaže: Pogledaj post
Kate, katja, korina, karmen, karla, klara, paola, dina, lea, iva, marija... Kako vam se svidaju?
Kate - super ako živiš u Dalmaciji ili Dubrovniku. Katja - super, iako ih ima puno. Korina - grozno, grubo zvuči. Karmen - asocijacija na jednu simpatičnu djevojčicu koju smo zvali Karmensita pa mi je i ime OK. Karla, Klara, Paola, Dina - OK imena, Paola najbolje. Lea - negativna asocijacija vezana uz osobu. Iva i Marija - uvijek dobra imena.

Quote:
cruce kaže: Pogledaj post
Borna i Nika - my favorite
I meni su super, ali ih ima puno previše.

Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
zenski imam bar 20 kojih mi se svida, a muska sva grozna




narano da me potrefilo
Ista stvar, samo što sam ja ipak rodila curicu. Muško ime koje mi je nedavno palo na pamet, a nije previše isfurano je Mislav.


Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
Pišem imena koja su mi upala u uho jer mi imaju ono nešto i zvučna su, ne nužno imena kojima bih nazvala svoje dijete, ali eto, možda se nekom svide ili dobiju ideju..

Muška imena: Karsten (upoznala dečka, inače Nijemac, mjesec dana nakon rođenja i imenovanja svog sina (koji se zove Liam), inače bi sigurno nosio ovo ime), Tristan (negdje u rangu Karstena, ali slabije), Lucius, Gael
Karsten - jako visoki bivši susjed kojem su ime izgovarali "Kasn". Ne.

Tristan i Izolda, Lucius Malfoy (još da nije Slytherin) - previše bajkovito. O Gaelu uopće ne znam što bih mislila.

[/QUOTE]Ženska imena: frendica je nedavno rodila curicu - Nola, čini mi se zgodno, potom Ania, Greta.[/QUOTE]

Nola mi je dobro, Ania ne, a Greta me opet asocira na nešto negativno (Ima li u književnosti neka Greta?) iako mi je samo ime OK.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom