Pogledaj jedan post
Old 04.10.2015., 12:10   #76
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post


Ne bi se više bavio nasom i njihovim radom jer to je mlatenje prazne slame.
Valjda znaju šta rade. Volio bi da imaju video snimke da nam pokažu, ali nemaju. I ne samo sa planete nego iznad snimljenu planetu.
Ali ne mogu ja sada reči ni ovo ni ono. Možda postoji razumno objašnjenje.
No ovdje smo na teorijama zavjere i na rubu znanosti pa se možemo
ismijavati sa nasom i razmišljati izvan kutije. Našao sam na youtube,ni ja nisam prije to znao, ljudi koji to istražuju eno imaju teleskop pa snime mars, možda su upravu, možda nisu.
Ne znam i ne mogu znati.
Ali mogu malo razmišljati na drugačiji način.
Barem to vidim ovdje.
Neka vrijeme pokaže i da odgovore. Možda za pedeset ili sto godina
drugačije budu govorili, ne znam.
Jesi li siguran da nisi baš ti taj koji mlati praznu slamu? Nemaju filmiće sa rovera za pokazat iz objektivnih razloga koje ti nikada nećeš biti u stanju shvatiti. Teleskopima sa Zemlje ne možeš snimati Mars kao dopičnjak Ave Karabatić, ma koliko god ti jubito stručnjaci prdili suprotno. Bili mi na rubu znanosti ili na rubu pameti, trebao bi biti svjestan da tvoja (ili moja) mentalna ograničenja nisu nikakvo mjerilo za objektivnu realnost, niti za spoznavanje dostignuća naše civilizacije i ljudske vrste općenito - i to je to razumno objašnjenje koje bi trebao prihvatiti ako imaš i tračak spomenutog.
Isto tako možeš sumnjati i u CERN, i u nuklearne centrale, i u transplantaciju koštane srži, i u batiskafe, i u elektromehaniku, i u fiziku, i u kemiju, i u matematiku, i u biologiju, i u geologiju, itd itd itd... jer, eto, to izmiče tvojoj svakodnevnoj percepciji, pojma nemaš o tome i nešto ti se tu ne sviđa, i kurca ti nije stalo do uvjeravanja mase ljudi koji ipak nešto znaju o tome.

Aj razmišljanja izvan kutije
timid atenjanin is offline  
Odgovori s citatom