Pogledaj jedan post
Old 12.02.2018., 09:46   #3421
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Ovo nije navodno nego sigurno Prijateljica mi je vjerouciteljica u jednoj O.S. i prosle godine je dobila razrednistvo u razredu gdje par klinaca nije islo na vjeronauk. Pitala sam ju kako to funkcionira i u njenom slucaju je bilo ok i s tom djecom i s roditeljima. Osobno, ne znam koliko bi mi bilo to pravo kao roditelju.
samnom ne bi funkcioniralo
uopce me ne zanima dal je osoba divna i strucna, ja vidim dva problema:
moje dijete kod te osobe ne slusa niti jedan predmet
ne zelim da satove razrednika, izlete vodi osoba koja moje dijete ne pozna.
(u dio gradjanskog odgoja ne zelim uopce ulaziti, jer to onda ulazi i u ovaj moment strucnosti)

ja sam znala za 3 razreda (razlicite skole) gdje su razrednici vjeroucitelji/ce (i tu ima vec podosta godina, nije to nis novo).

za jednu znam da se pazilo da bas pazilo da svi idu (jer je u paralelnim razredima bilo nevjeronaucne djece), mama jednog djeteta je pitala ravnatelja kak to da je iz izbornog predmeta, pa je objasnio da se opcenito nastavncii bas ne trgaju za razrednistvo, a bilo i je jako puno u toj generaciji koji je preuzimala petase da su zapravo bili zamjena za bolovanja/porodiljne i ovo se cinila dobra alternativa-uz naravno, nastavnike koji su vec zauzeti razrednistvom

(ja bih radije da razrednika mijenjaju svake godine, nego da je sve 4 iz izbornog predmeta na koji ne ide )
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom