Pogledaj jedan post
Old 15.02.2018., 14:40   #943
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Viđala sam takve na psima na livadi, te se isto zakopčavaju ko grudnjak i samo se trebaju ukopati i krenuti nazad i prevuće im se preko glave. Uglavnom viđam to na mopsićima, ali oni meni djeluju tako nezainteresirano za sve tako da se vjerojatno ni neizvlače iz njih jer im se ne da.

Ovo prevlačenje preko glave sam ja rješavala u početku tako da bi mu svaki puta dala poslasticu kad bi mu prevukla ormu preko glave pa je brzo on pokopčao da ako se strpi ide nešto fino. Sad nemamo nikakvih problema sa navlačenjem.

Bio je on meni šizio (režao i htio cvaknuti) i na prsluk i kabanicu kad sam mu navlačila pa je mito i korupcija odradilo svoje, sad stojički otrpi i bez poslastice. Sve ih se može naučiti, ali treba vremena kad ih se podmićuje.
Moja psina je westi, tak da mirnoća nije opcija i nije se izvukao. Još . Izvukao se iz one "klasične" dok je bio malac.

Mito je kod nas stil života, i za rufw i kabanicu, ali ipak zna "zapjevati". Nikad, naravno, nije bilo niti trunke agresije ili nedaj bože ugriza, nego baš ne voli. Ipak je on
intervala is offline  
Odgovori s citatom