Pogledaj jedan post
Old 17.08.2011., 17:40   #1200
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Meni se jedno ljeto pojavila fleka na nausnici koja izgleda kao brkovi. Slijedece ljeto sam isla par puta na solarij jer sam primjetila da mi se nakon solarija fleka ne pojavljuje. Tako sam nakon toga svako ljeto prije suncanja par puta na solarij i fleka se vise nije pojavila (da ne spominjem da nisam ni mazala kremu sa spf- tek sam se od prosle godine opametila)
Prve dvije fleke koje su mi se u zivotu pojavile (svaka je isla preko vrha jagodica, neposredno ispod oka) su osvanule nakon odlaska u solarij prije 5 godina. Bila sam zgrozena. Inace, solarij ne prakticiram. To sam ljeto odlucila prije plaze imati barem temeljnu boju. I odmah me skupo kostalo. Tad sam imala 'rakun fazu' Dolaskom zime, lagano su izblijedile, a Guam krema mi je pomogla i nestale su zauvijek.

Taman kad sam postala uvjerena da su fleke daleka proslost, ljeto 2010. mi je donio novu 'mustache fazu'.

Jedno pitanje! Kakvu moc prekrivanja imaju spf mineralni puderi? Oni su u kamenu, pretpostavljam?
Nisam ih nikad prije koristila, pa ne znam za koju bih se nijansu odlucila. Inace imam suhu kozu i koristim zimi najsvjetlije nijanse.
Do sada sam nesretnu fleku jedino uspjesno kamuflirala sjenilom. Nemojte se smijati!!!

Zadnje uređivanje delilaxx : 17.08.2011. at 17:50.
delilaxx is offline  
Odgovori s citatom