Pogledaj jedan post
Old 30.06.2010., 09:00   #2
Quote:
kayla kaže: Pogledaj post
Ja nisam mogla naci nigdje temu o tome ili bar neku recenicu.....ako postoji nek se brise

dakle jel imao netko na svadbi svedski stol, jel bila guzva i ludnica kad su morali ici grabit sami?

ja sam odlucila imati svedski stol u hotelu u kojem se zenimo jer jednostavno je meni svedskog stola nesto posebno, delicije za cijenu istog obicnog menia tipa zagrebacki odrezak.....

jedino me strah da neki nisu nikad vidjeli svedski stol pa ce im biti komolicirano....i to nosanje tanjura okolo....neznam.....

kaj vi mislite?

Meni je švedski stol super stvar.. ja ću ga imati na svadbi, ali kada dragi sa svojim svatovima dođe po mene, znači prije vjenčanja, a ne u restoranu gdje je fešta I koliko sam skužila, bar na svadbama na kojima sam bila u zadnje vrijeme je to jako poplurano, ali ova kombinacija, kada dođu po mladenku. Ja imam kuhara koji je za to zadužen, ti mu kažeš za cca koliko osoba i što želi da bude na stolu. Mi ćemo imati od kulena, šunke, sira do mesa u koje kakvim umacima i prilozima. I ljudi normalno, bez gužve uzmu tanjure, hranu i klopaju Ali ja ću i sa strane imati stolove, naravno neće moći svi sjesti, ali ono, mislim da će biti ok, ljudi su već na taj princip navikli, pa mislim da neće biti problema.
Ivona01 is offline  
Odgovori s citatom