Pogledaj jedan post
Old 03.01.2014., 18:50   #11
hheheh evo i da malo podignemo temu....bome je 2 godine već mrtva

evo ja perem isključivo sa sapunom i to naribanim na sitni ribež....stavim ga u pretinac za deterđent i voda sve povuče

e sad koristila sam sve i svašta....

dva puta mi je uništio grijač onaj gotovi naribani sapun iz nanotehnoligije...palac dole

već 3 godina ribam kupljeni sapun iz mullera aveo,on je na biljnoj bazi i perlica je ok....palac gore

i ono neizbježno je svaka 3 tjedna detaljno pranje perlice,prvo upalim na iskuhavanje praznu veš mašinu i u pretinac za veš izlijem litru alkoholnog octa,kad je gotova sa spužvicom oribam gumu i vrata perlice i bubanj iznutra....i još jednom iskuham perlicu sa alkoholnim octom,ponekad i dodam sode bicarbone,limunske kiseline,eterično ulje čajevca


a veš je mekan i bez mirisa....blato,znoj idu ko od šale al jače fleke idu dole samo pri veći temperaturama a ako je na finoj majci onda fleku posebno natrljam sapunom i zaustavim veš mašinu na pol sata da se paca...i dovršim pranje

fleke od krvi i ulja idu teže dole...ali odu nakon par iskuhavanja...znam i povremeno iskuhat sa faksom bjeli veš,tako da jače fleke odu

meni je zakon samo ribani sapun i za omekšivač žlica alkoholnog octa sa kapljicom etričnog ulja

veš mi je mekan i čist i ja sam jako zadovoljna
__________________
"Svijet je ogledalo:Pogledaj u njega, i ono će ti vratiti tvoju sliku."
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom