Pogledaj jedan post
Old 13.11.2006., 16:09   #1
Arrow Petrova - vaša iskustva

Rodila u Petrovoj, ako čovjek ne očekuje previše onda se skroz dobro provede. Detalje mi se ne da ponovo iznositi jer sam ih stavila na blog, pa čitajte tamo. Doktori te baš previše ne šljive, pa se čovjek mora izboriti da te netko malo pogleda. Sestre na odjelu babinja variraju - ima ih bezobraznih koje nisu zaslužile ništa drugo nego da im daš nogom u dupe, a ima i onih koje će ti sve objasniti i pokazati - uglavnom mlađe generacije. Inače, tamo svi očekuju da žena zna dojiti iako joj je prvo dijete pa ti uglavnom iskrcaju bebu i otiđu, a ti se onda bori sa sisom i malom piranom . Vizita kad ide ništa ti ne objasni, samo nešto natuknu. Tuševi i wc katastrofa, plahte (krvave) se ne mijenjaju, samo ih okrenu na čistu stranu. Sva sreća brzo prođe, ja sam očito bila tih par dana u šoku od poroda, pa mi to i nije toliko smetalo. A i čovjek je umoran i zaposlen pa nema vremena razmišljati previše o tako trivijalnim stvarima. Uglavnom ako ne očekujete da ćete dobiti uslugu s 3 zvjezdice, onda vam sve to i ne sjedne jako loše.
E da, a hranu će vam valjda netko donjeti, jer od tih ludih kombinacija zastaje dah - hrenovke s krumpir salatom, juha s jogurtom.....
__________________
Nika, 12.10.2006.
koalica is offline  
Odgovori s citatom