Tema: Njuškalo
Pogledaj jedan post
Old 08.09.2010., 20:51   #20
Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Njuškalo je fakat postalo pušiona. Prića mi neki dan suradnik koji se bavi adaptacijama kako mu do sada niti jedan posao nije došao preko njuškala.......razmislim se ja malo i skontam da niti meni još ništa nije leglo preko njuške (iako mi je oglas pregledan do sad nekoliko tisuća puta).......ne kužim koji je problem tog oglasnika.......

Sve si razmišljam gdje se reklamirati. Nije niti problem platiti reklamu, ali šta da plaćam nešto što mi ne donosi posao???
ja ne kužim al ti baš imaš potrebu pljuvat po njuškalu...mislim ok...al jesi li pomislio kako mu ništa posla nije došlo jer ima jeftinije konkurencije, konkurencije koja bolje radi, ima nekih slika koje su kvalitetnije, il nešto slično...odma je njuškalo kriv jer on nema posla...uostalom kad imaš besplatan oglas na njuškalu taj oglas će na 1. stranici bit jedno pola minute (jako često se unose oglasi), ako platiš 60ak kuna taj oglas ide među istaknute na vrh grupe i automatski će ljudi češće gledat i prije ćeš imat posla. npr. ja sam stavio da radim web stranice na njuškalo i duuuugo duuugo nije bilo posla a bilo je pregleda, kad sam stavio nižu cijenu i stavio slika svojih radova (jer linkove ne smiješ)...odjednom sam ulovio nešto posla...znači nije do njuškala nego do tebe, odnosno do tvog suradnika...uostalom počni koristit adwords to je najbolje ako se već ozbiljno bavite nekim poslom
PeGO is offline  
Odgovori s citatom