Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 23:43   #6
Pogresno sam se izrazila ovo sa napuhanoscu tijela. U posljednje vrijeme sam se udebljala 10kg pa na svoju visinu od 178 cm tezim 70 kg, tako da ne ispadne da sam debela, i ne smeta mi ta kilaza, cak sta vise odgovara mi zbog moje visine. Sto se tice ove vode ili sta vec koju osjecam…ajmo to nazvat napuhanoscu, ja to najvise osjecam u nogama kad ih savijem. Evo i sad osjecam iako je proslo 2 dana od mojeg pohoda na planinu. Sutra cu manje osjecat a u Četvrtak vise necu ni osjecat.

@Buraz hvala na odgovoru

@toni cobra izvini ako ti je toliko zaparalo oko planinar/planinarka. Nije mi nista tesko, zasto bi bilo, nisam od onih čangrizavih sto traze dlaku u jajetu i kojima zaboga sve smeta.
Inace ne bolujem ni od cega. Zdrava sam masala. Nekad sam se bavila odbojkom, dugo se vec ne bavim nikakvim sportom. Ovo za prste ti je ispalo mogu slobodno rec nekulturno. Pozdrav.

@mazgov istina je da hodam brzo….do vodica je lik ide ko da ga neko tjera. Nisam do sad pila nikakve tablete ali probacu sa aspirinima prije i poslije. Hvala ti.

@Ruralna ne znam bas koliko sati, ali mogu ti reci u kilometrima od 20-30 kilometara na dan. Ne jedem samo voce jedem i meso i ostalu hranu koju ponesem. Vode pijem cim osjetim da sam zedna. Od aktivnosti preko radne nedjelje imam: radim i moj rad nije sjedenje u kancelariji, u pokretu sam. Prikladno sam obucena, jasta sam.
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom