Pogledaj jedan post
Old 25.07.2016., 11:34   #272
Quote:
Consultant kaže: Pogledaj post
Hajde da Vas nakon dugo vremena pozdravim, dok sam još ovih par dana u Hrvatskoj i prije odlaska na uživanje u penziji.

Y-20 je gotova stvar, predserija i prva serija idu s ruskim motorima jer WS-20 još nije spreman. Ovako će imati solidan broj dobro ispitanih zrakoplova, a nove motore staviti za koju godinu. Procijenili su kako je to bolja opcija od kašnjenja cijelog projekta.

Ono što sam već prije pisao - Kinezi se vole držati "ispod" radara, predserija (18 komada) je gotova, a kojim će ju tempom prikazivati je stvar propagande.

Inače, ima i čudnih poteza - J-31 je nakon svih testiranja stavljen na "led". Sve je bilo spremno za proizvodnju predserije, a onda stop. Doduše, možda je trebalo biti čudno jer su svi prototipovi nosili oznaku 31001- ali kod njih, ako ti ne kažu - NE PITAŠ. I ne znam jel bih se smijao ili plako ako se za koji dan pojavi slika 31002.

Da nije baš sve bajno i da se znaju zaletiti i precjeniti, pokazuje razvoj nuklearnog reaktora koji je trebao ići u novi tip nosača - koliko sam čuo, pokazao se "malo" problematičan, pa će taj projekt kasniti vjerojatno 6-7 godina (možda i duže).

Eto, to je bilo za završni pozdrav od friškog penzića. Idem na jedan otočić gdje cijelu godinu svoju bebicu mogu voziti sa spuštenim krovom i uživat u tamošnjim fuficama...


Sa svim duznim postovanjem... ma vozi ti znas gdje..?!

Pisao si kako je kineski novi nosac gotova stvar, i da si hodao po njemu tamo negdje u nekom ogromnom skrivenom gradilistu. Samo ti odi u "penziju".
flanker27 is offline  
Odgovori s citatom