Pogledaj jedan post
Old 14.08.2017., 00:07   #547
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Udaljavamo se od poante.Moja tvrdnja je da ko hoče sakriti može sakriti.Sigurno su i ti neki vojnici sakrili od svojih zaručnica,isto ko sezonci od žena.Tvoje frendice nisu imale šta sakrivati jer su bile slobodne,može se za njih reći samo da su bedače jer su hodale sa zaručenima.
Zapravo ja sam hito reć da oni koji varaju svoje žene to skrivaju.Barem se trude skrivati.Bilo bi glupo i naivno da se hvale svojim "uspjesima".Naravno to mislim pod pretpostavkom da se želi brak sačuvati.Ako se ne želi onda je to nekaj drugo.
E sad mnoge chaterice ovdje govore kako znaju o prevarama i to uglavnom iz kruga njima bliskih ljudi.Ok,slažem se da se nešto može znati ali mislim da se gomila toga nezna ili se pretpostavlja bez dokaza.
Ma uvijek se na kraju sazna , kad tad

Ili se frajer sam pohvali , ili mu muško društvo samo skuži pa počnu zezancije koje on neuvjerljivo odbija - pa onda jedan od njih to podijeli sa svojom ženom u krevetu uz cigaretu i tak .. pa tu ženu peće savijest i mora taj teret skinuti sa duše -pa nazove frendicu

I za par dana ... ili par godina se sve zna plus pokvareni telefon i razna dodavanja da bude zanimljivije uz kavu
lara79 is offline  
Odgovori s citatom