Pogledaj jedan post
Old 15.05.2009., 11:42   #4
Foresst, hvala ti puuuuno!!!!!

Nisam uzimala laksative , povraćala sam. Prije jako često , sada se to jaaaako prorijedilo ali još sam daleko od potpunog ozdravljenja.

Najgore mi je bilo kada sam ginekologici rekla da imam bulimiju a ona je okrenula očima o počela sa jezikovom juhom. Nakon tog krenula je pisati koje sve krvne pretrage trebam obaviti pa sam ja pitala i za elektrolite. Na to će ona mudro ( naravno , uz okretanje očima ); dobro , ali gdje bi naše zdravstvo došlo kada bi mi stalno radili elektrolite a vi ćete i dalje povračati. Da nebi bilo zabune , išla sam u jednu poznatu ( i razvikanu ) polikliniku.

Znam da spadam u rizičnu skupinu trudnica, ne tražim nikakve beneficije, samo da me se doživljava i tretira ko čovjeka ( joooooj... , kak sam ljuta ).
Ženi u opće nije jasno da želim to dijete , pa makar to značilo da ću doći do 100-tke ( pa kaj , toliko je i Simonica imala u trudnoći ).

Dragi je tu od uvijek. Malo se prestrašio na sretnu vijest , ali sada smo zajedno sretni . I prije nego smo prohodali znao je za moju bolest i borbu protiv iste. Stvarno mi je drago da ako već kroz sve to moram prolaziti , da me on drži za ruku i korača samnom kroz probleme.
Jučer je rekao nešto predivno - da je cijela ova situacija kao da hodam po gimnastičkoj gredi, ali je on visok pa će on hodati po čvrstom tlu a ja se mogu držati za njega i neću nigdje pasti , ako se zaljuljam on će me uhvatiti!
Pa ko ga nebi volio.....

A jesam se sad rascmoljila...., sorry

Uzimam Prenatal od Twinlaba. Za sada samo to, kad budu gotovi krvni nalazi onda će mi po potrebi dodati još nešto.

Draganica , thanx , jurim sad tamo javiti se
bum se čuvala , no sikiriki
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom