Pogledaj jedan post
Old 04.12.2007., 14:25   #7
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
HA! Našao sam mu rupu, nakon detaljno detaljnog traženja: Obračunao mi je špalete kao zasebnu stavku! Pošto je to napravio, građevinske norme padaju u vodu i nesmije mi zanemariti otvor bilokoje veličine!

Obračun is going down, baby!!!!

Neće on mene je*at!

Joj, sad sam tak hepi, ko njunferica prije prve noći!
Otvori manji od 3 kvadrata se ne odbijaju vec se površina obračunava kao da je cijela zatvorena.

Što se tiče špaleta i one se obračunavaju ja mislim

No da ne duljim. Jesi ti zadovoljan ili ne kvalitetom radova? Ako nisi neka ti poprave, ako jesi onda odi u društvo potrošač i oni će ti dati stručnjaka koji će ti reć da li je obračun površina u redu.
Što se tiče cijena iz ugovora tu možeš mačka objesit u vreću. Potpisao si cijene i točka.
Jedino možeš reagirati na cijene vantroškovničkih radova tražeći od izvoditelja radova analizu cijena za svaki vantroškovnički rad i te analize odnijet nekom stručnjaku (također preporučujem društvo potrošač) koji će ti reć da li je analiza u redu.

Gle ideš se gnjavit tu po forumu a sve lijepo možeš iz prve ruke saznat u društvu potrošač.
Oni su tao da pomognu.

Jedino ako nisi neki tamo od onih debila koji žive na tuđi račun i ne plaćaju nikakve usluge izmišljajući štošta i navačeći se po sudovima dokpredmet ne ode u zastaru.
ant23 is offline  
Odgovori s citatom