Pogledaj jedan post
Old 05.01.2009., 18:45   #17
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
a jel smijem pitati kaj su ti radili? ono. ako nije preosobno.

ja sam čak u nekim trenucima pomislila onako da možda ipak histeriziram previše...ali jednostavno poznavajući svoj karakter totalno nema šanse...
mislim može čak i svekrva biti super i divna i krasna... ali ja psihički ne bih izdržala prvo činjenicu da živim pod nečijim računom, a drugo..ni pametovanja. iovako mi je muka kad mi netko kaže:
"a jel znaš da ne smiješ ovo u trudnoći, jel znaš da ne smiješ ono..."
jao..ne znam ništa, obrazovala sam se u kanti za smeće pa sam preglupa da bih ja to znala
Sve ovo sto si napisala!
Nije me niko tuko ni asikovo al sama cinjenica da ce mi svako jutro neko srat na glavi da sto nejedem,da cu krepat ak nejedem,da mi seru kak nesmjem nist radit osim spavat,da ce mi kuhat,ma opcenito petljat se u zivot i da necu imat sekunde mira da uzivam sa muzem i bebom u samoci mi je u glavi pravila lom!!!Kak mi je ta zena na zivce isla!
Nek sam se ja rijesila sviju!Aj brate svakom svoj mir!A sad mi je cilj odselit miljama daleko i od mame i od svekrve.
Ma ti i ja smo slicne
A mos zamislit kad sam se onak trudna sa stomakom do zuba natakarila na stikle od 7 cm mislim da joj je slabo dolazilo
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom