Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 16:38   #135
Quote:
Silentt kaže: Pogledaj post
E puno hvala za tu informaciju, bas cu provjeriti jel ima ovdje u Zg kakvih kurseva ili prekvalifikacija za tu struku, dobra stvar je sto ima jos godinu dana do ulaska hr u eu pa stignem jos nesto i zavrsiti, sta god mi poveca izglede ne moze skoditi.

Inace sam po struci kem.tehnicar, ovdje u hr nikad nisam uspio naci posao u struci, a sad sa 27 godina i nimalo radnog iskustva u struci ko ce me zaposliti? Ovo sto si spomenuo mi se ne cini uopce kao losa opcija
Znam par kemijskih tehnicara koje su uzeli u INU, ali mora da su tu radili konopi, a ne veze... Inace da, za CNC programera ti je prilicna potraznja, jos ako budes imao gdje to znanje izbrusiti, na konju si... Kasnije vani mozes neki studij strojarstva ili neceg slicnog i mislim da mozes napraviti ok karijeru, ako se stvari posloze kako treba... Druga opcija doduse malo manje zdrava ti je zavarivac... Apsolutno potrebna radna snaga bilo gdje u svijetu, place su velike, posla uvijek ima, no danak je negativan ucinak tog posla na zdravlje...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom