Pogledaj jedan post
Old 31.07.2007., 00:57   #59
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovo je aspekt pretjerivanja. A opet zbog Neptuna....prisutna je potreba za prikrivanjem pravog izgleda. Da si muško, njegovala bi dugu mudru bradu, ovako to može biti jako dugačka kosa, onako preko lica i očiju (strijelac polukonj)...tipa one cure iz Ringa.

Međutim....konjukcija Jupitera i Neptuna je ekspanzivna (ide u širinu), a kako je Jupiter i suvladar znaka ribe....u ovoj konjukciji su izmješane isključivo dvije energije....ribe i strijelca.

Zbog toga je cijela konjukcija više usmjerena na donji dio tijela, tj. noge, nego gore.


P.S. Dobro si povezivala.
hvala, fish
ovo s kosom je točno. dobro je njegujem i dugačka je i prirodno mi pada preko lica. međutim, i da ne pada prirodno, svjedno bih je navlačila na facu jer ne volim imati otkriveno lice. usporedba s ringu ženskom je na mjestu

Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Djevica tip Merkura ima uzak nos, tanke usne i također naglašenu bradu (mudri su). Karakterističan je i bistri pogled oka ....u kojem se ogleda sva bistrina i čistoća njihova duha.

Kosa je ravna, a ženama najbolje odgovaraju frizure ravne i geometrijske linije. Rano sijede (nerviraju se jadne ), ali dobro im stoji i takva sijeda kosa (kao npr. Sir Thomas Sean Connery). Kod žena uredno podšišana sijeda kosa (kako je Anne Bancroft alias Mrs. Robinson dobro stajao sijedi pramen), tj. prirodan i jednostavan izgled sa što manje šminke.
Ovaj su tip moja sestra i jedna moja profesorica.
Dok je profesorica toliko nekako ružna (valjda jer joj je brada stvarno jako naglašena) da bi joj šminka samo još naglasila ružnoću, moja sestra je baš lijepa i ljepša mi je puno bez šminke, nego kad se našminka.
Zapravo, i jedna i druga ljepše su kada su prirodne.
Također, obadvije imaju ravnu kosu (ravne šiške i kosa do ramena) i ta im frizura paše k'o salivena.

Samo bih još nešto napisala apropos blizanaca. Primijetila sam da su blizančice jako šarmantne, da se znaju jako lijepo obući i da imaju tanke noge, malu guzu i izraženije grudi.
diki is offline  
Odgovori s citatom