Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 17:43   #13
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Možda tako funkcioniraju brakovi na daljinu u kojima nema djece.
Autorica brine o dvoje male djece, a on u Italiji živi kao dečko - radi, ima prijatelje, hobije...
Možda je vama to normalno, meni nije. Ako se već udala i rodila djecu, neka oboje brinu o njima, a ne sve natovariti njoj na grbaču.
Na njenom mjestu ja bi se odlučila otići tamo s djecom. Obitelj treba biti zajedno, pogotovo kad su tako mala djeca.
Ovi ljudi o kojima ja pričam imaju dvoje djece. U brakovima mi je normalno sve ono što je ljudima u braku normalno, dokle god jedna strana ne pati radi aranžmana. Moja poanta je da takav aranžman uopće ne mora biti poguban za brak.

On se brine o svojoj djeci time što zarađuje za njih, ne treba ni to zanemariti. Uostalom, valjda su se skupa dogovorili da on ide tamo, nije on sam odlučio. Podijelili su si uloge u obitelji. Nekome to paše pa tako živi. Njoj ne, i zato joj je bolje da se preseli za njim, Vrlo jednostavno. S tim da su kod nje i neke druge okolnosti zeznute, nedostatak podrške pri čuvanju djece i nedostatak prijatelja i hobija. Nije svim ženama koje odluče ostati doma sa djecom tako.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom