Pogledaj jedan post
Old 07.06.2017., 22:19   #55
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
To kad kažu da su potpuno druge osobe je teža laž. Ostaju iste osobe, samo se ustežu od kockanja. Jednako sebični, beskrupulozni: sve će uraditi za zgoditak ma što zgoditak bio i usredotočeni isključivo na zadovoljavanje svojih amoralnih potreba.

Rekla bih čak da imaju neke osobine psihopata. Hladnoća, nedostatak empatije i sposobnosti da vide kakvu štetu čine drugima i tek povremene proboje samosažaljenja gdje ih se može pomiješati s ljudima koji imaju stvarne emocije.

Nije njima žao što čine drugima nego što se slika o njima raspadne pred drugima. Mislim da su društveno dno, gore od heroinskih ovisnika, zbog emocionalne štete koju čine drugima.

Uspješni su s ženama jer ih uvjere da ih trebaju, siročići izgubljeni.
pričaš o kockarima a ne o izlječenim ljudima. upravo si vrhunski opisala pokajnika sa figom u džepu. kockar ne poznaje ultimatim, ili ili nego samo i isključivo dobiju sve jer im sve prolazi. ja ne predlažem milost prema kockaru nego ga treba zgazit i istjerat iz života. ako je jedan od onih rijetkih koji će uspjeti se izlječit stvorit će kompletno novi život.

sve i da se spasi nekim čudom i izlječi dali je, da prostiš, komad kurca koji nije niti muž niti otac vrijedan žrtvovanja pored toliko predivnih muškaraca?

svi znamo da su ovisnici sranje i tako to samo ja ovdje upozoravam da kockar nije jedini problem, cijela obitelj MORA na liječenje a ja se bojim užasno za svoju kćer koja je ostala sa bivšom koja je odbila terapiju i ostala vjećno zatočena u koži žrtve svoje obitelji a samim time nasilnica. to je ono što je i privuklo meni u kockarskoj fazi života.

KAUZALNOST NIJE NEŠTO IZMIŠLJENO NEGO ČINJENICA, KOCKAR NIJE JEDAN, CIJELA OBITELJ TREBA LIJEČENJE!!!!!
pustinja17 is offline  
Odgovori s citatom