Pogledaj jedan post
Old 30.06.2017., 00:07   #19
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Ja i muz zivimo van Bosne,ja ovdje imam svoje roditelje i brata i sestru,a on samo sestru.Sad planiramo nas prvi odmor u domovini i on smatra da on treba imati veca prava,jer eto njegovi najblizi su svi dolje dok moji su ovdje,tako da "ja svoje po citavu god mogu vidjati a on samo za vrijeme tih odmora".Tu kaze recimo da mu je nepotrebno da ide mojim tetkama jer i one nisu dolazile nama,a ja imam svoj rodjeni grad gdje zelim otici i biti ,volim to mjesto,imam rodice,tetke...on misli to sto mu je mati i 2 brata i sestre dolje cini da on ima veca prava da odlucuje da budemo 90% kod njegovih


sad me zanima sta drugi misle,jel to fer ili? kako bi vi postupili?
a da je obrnuto kako bi reagovala? pa normalno da mu je preca mati, od tvoje tetke i rodica, halo zeno?

pa idi ti tim tetkama a on neka bude sa svojom familijom..sta vam fali par dana biti razdvojeno??...ionako ste tamo gdje zivite stalno zajedno...

ili ako vec zelis biti s njim stalno strpi se brate mili


....molim te lijepo, da je situacija drugacija, da ti imas samo gor sestru a on sve to sto ti imas, nebi reagovala kao on? ...

jedan primjer bas imam u familiji....inace sam bosanka kao ti

rodica zivi daleko sa svekrrvom i svekrom i muzem naravno..
i dosli su u Bosnu...

muz je bio citavo vrijeme s njom kod njene mame i oca...

sto je i logicno..a njegova mati je bila kod njihove familije..

preko dana su obilazili i njegovu familiju..al vecinom su bili kod njenih..ona mu je rekla da komotno moze ici s mamom i kod njegove familije al ona ce ostat kod svojih, znaci spavati ......i on je odlucio s njom ostat..i svi sretni

__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom