Pogledaj jedan post
Old 11.07.2017., 21:19   #13
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Imaš li ti lijepe riječi i komplimente za nju? Grliš li je spontano i govoriš li da je voliš?
Činio sam to svakodnevno, ali prestao sam prije par godina....jer nije bilo reciprociteta.
Sjećam se da nije bilo dana kad joj nisam rekao da je seksi, uštipnuo ju za guzu, pohvalio ju za nešto, tepao joj, zagrlio ju...
Nedavno se čak požalila da su svi u firmi pohvalili njenu liniju osim mene.
A ja sam joj rekao: "Zar nisi rekla da si osoba koja ne dijeli komplimente šakom i kapom? Očito sam se prilagodio tvom načinu."

Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Ok,ono sa kolegom na poslu je ludost,ali što ako ti zaista više pažnje posvećuje poslu, kolegama,roditeljima nego njoj? Možda je uzimaš zdravo za gotovo,kao nekog tko bi ti trebao biti bezrezervno podrška,a sa druge strane ti to njoj možda i nisi?
Da, zadnjih 7-8 mjeseci sam rastrgan i ne posvećujem joj dovoljno pažnje. To je istina. Često ostajem prekovremeno, odem na službeni put, ponekad radim od doma.
No, prije toga sam redovno završavao s poslom u 16h, provodili smo puno vremena zajedno, putovali, vozili se na motoru, išli na večere, izlaske. Imali smo više vremena jedan za drugog.
S druge strane, prije nego je počeo ovaj težak period, posjeo sam ju i rekao što će biti i što planiram. Pripremio sam ju na ovo. Rekao sam joj kakva je situacija i što će me čekati u ovom periodu. Pitao sam ju da li se slaže te da li me podržava u tome, jer mi je to važno. Zna da to ne radim za sebe, već za nas. Zna da to neće trajati godinama, već max. godinu dana....samo dok ne posložim stvari na poslu i s roditeljima.
Gregorius is offline  
Odgovori s citatom