Tema: Diane
Pogledaj jedan post
Old 05.02.2004., 08:39   #18
Quote:
Tinchi kaže:
[B]Ajme

Kako mislite plave fleke? Ja imam popucale kapilarice nešto više otkad ih pijem, al nikakve plave fleke..

Glava me boli u zadnje vrijeme... al za to može bit više razloga. Ne znam - nikad nisam bila hipohondar Nikad se nisam ubrijavala bolesti u glavu, al ovo me stvarno brine.

Piše na papiru da je jedna od nuspojava smetnje vida.. Meni se vid onako muti, kao kod velikog umora.. Primjetila sma to u zadnje vrijeme. Al nisam još načistu.. Jel to od prevelikog napora, stresa, kompjutora..? Također i glavobolje, nikad me nisu mučile ali sad.. u zadnje vrijeme da, al opet ne mora bit da je od toga.

B]
Draga Tinchi, kao da sam ja pisala... Kako dosta radim za računarom to sam sa tim povezivala, čak sam išla i dioptriju proveravati, ali je bila ok.
Možda bi bilo bolje da promeniš lek, čak i ako nije do njega dovoljno je što ćeš se preispitivati svaki put kada kreneš da ga popiješ.
Meni je mnogo bolje od kada ga ne pijem. Migrene imam povremeno, ali to je zato što sam meteopata - dok sam pila Diane nisam se, čini mi se, izvlačila iz bolova...
I kapilari su mi mnogo manje pucali.
A za kožu... pa, recimo da je tek sada, posle godinu dana i uz veliki napor kozmetičarke, došla na svoje...
Nevena is offline  
Odgovori s citatom