Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2012., 11:04   #2066
Quote:
cistozira kaže: Pogledaj post
Just like playing mind games and chess, they can play with your feelings easily.
ovo je istina, ali samo zato što možemo ne znači da to radimo, a večina djevica koristi to da bi pomogla, a ne izigrala nekoga, iako priznajem ima i onih koji to iskorištavaju da naude, nismo sveci. Manipulacija osjećaja drugih se može koristiti kako bi se pomoglo toj osobi, da ju se potakne na nešto dobro ili oraspoloži, a ne samo da bi se naudilo. Isto kao i motivacijski govori u filmovima na koje se ljudi naježe koliko ih dotaknu, djevice to rade samo suptilnije tako da kad naprave to drugi ljudi ni ne znaju što se dogodilo ali se osjećaju bolje. Što na kraju nije tako loše, zar ne? Ako mi netko pomogne da se osjećam bolje, bez neke skrivene nakane, zar je bitno onda na koji način je to napravljeno (ako nije naudilo nikome naravno)?

Quote:
cistozira kaže: Pogledaj post
For them, spouses are tools who can help them get what they needs (money, fame, positions, career, sex, etc.) Virgo guys use their brains and patience, they don't use their emotions and hearts when looking for spouses. So if you're looking for true love, you won't find it with a Virgo guy.
ovo sam mislio komentirati, ali je to tolika glupost da sam izgubio volju. suprotno popularnom mišljenju, djevice nisu roboti!
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom