Pogledaj jedan post
Old 08.03.2007., 02:39   #15
Najbolje ti je da pare das vehabijama
Tako ces ih imat na svojoj strani i onda preko njih probas neki biznis. Raspitaj se cime se bave, siguran sam da imaju nekih unosnih poslova. A ako nemaju predlozi im ti. Evo recimo predlozi im sverc oruzjem. Na tome bi sigurno dobro zaradio. Imas siroko trziste, Hrvatska, BiH, Srbija, Albanija, Kosovo, Crna Gora, Makedonija,... mislim da ti je dovoljno siroko. Oni sigurno imaju svoje neke veze sa Afganistanom, pokusaj odatle. A ako ne bude islo onda probaj iz Iraka al opet,... i njima sad fali, ratno je stanje. Najbolje onda probaj direktno iz Irana, oni imaju toga. Mada se i njima sprema rat, al lahko naoruzanje bi ti sigurno bili voljni prodat.
Ako se bojis stupit u kontakt sa vehabijama ili si skeptican prema ovome, mogu ti ja pomoc. Al trazim svoj udio u poslu. Ti imas pocetni kapital, ja imam ideje. Za pocetak nebi puno uzimali. Svega pomalo da ispitamo trziste
Uostalom, ako vehabije ne htjednu sa nama u posao imam ja nekih veza preko Albanaca pa mozemo sa njima. Mada oni traze velik postotak
Al natjerat cu ja njih da nam daju povoljne uslove, imaju oni meni nekih neplacenih racuna od prije
Al razumijem ja njih ba, ovo kriza oko Kosova.
Sa njima se ja lahko dogovorim
Ako si zainteresovan za ovakav posao, a morao bi bit jer je profit zagarantovan, onda se javi pa cemo planirat dalje.
A ako nam ne krene sa oruzjem, uvijek se mozemo bavit uvozom droge. To je poprilicno siguran posao. A zarada je mozda i bolja nego kod oruzja. Siroko ti trziste jarane, citava Europa pod nogama
H.k.G. is offline  
Odgovori s citatom