Pogledaj jedan post
Old 11.10.2008., 03:31   #7
Quote:
sexy men kaže: Pogledaj post
sta ti mislis... dali ce biti posla kad i ako zavrsim fakultet ili visu građevinsku? kada imas visu ili fakultet kolika je placa otprilike?(valja sve unapred ispitati...hehe)
Ja sam ti jos davno zavrsio srednju gradevinsku,sad je i studiram. Neces se pokajati ako je upises. Cudi me stvarno zasto se toliko ljudi boji crtanja. U srednjoj se to crtanje uglavnom svodi na shematsko precrtavanje,sto nije bas tako strasno. Sve zavisi o profesorima i njihovim kriterijama.

Sto se tice zaposlenja,svi moji bivsi skolski koji nisu htjeli studirati,su s lakocom nasli posao u toj struci.Poslovode su jako trazeni i tako ce i ostati sve dok se covjecanstvo ne vrati u spilje! O placama se bas i ne govori,ali jedan moj kolega npr. se hvali kako ima (pocetnicku) placu od 6000kn (zg,placen smjestaj i hranu). Radni dan mu se sastoji od izlezavanja u uredu,obilaska gradilista i popisivanju sati i gableca I to ovisi o firmi u kojoj se zaposlis! Pa eto,izaberite ako vam se ta struka svidja,meni je zakon!

EDITvo sto sam naveo se odnosi na gradevinske tehnicare,o mogucnostima sa zavrsenim faksom vam ne mogu jos govoriti jer sam i ja sam na tom putu,ali valja malo mastati
__________________
What the hell is wrong with you???

Zadnje uređivanje Mokro suhi brijac : 11.10.2008. at 03:40.
Mokro suhi brijac is offline  
Odgovori s citatom