Pogledaj jedan post
Old 18.06.2007., 15:12   #7
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
ja sam zatrudnila na 21 dan ciklusa, moja mama sa mnom odmah nakon menzisa, zato mi se cini da je maybe baby puno bolje rjesenje od tih trakica jer ne moras ih stalno kupovati, ovako s maybe babyjem provjeravam stanje brzo i jednostavno svaki dan u mjesecu..... navodno neke zene mogu ovulirati i vise puta u jednom mjesecu.... to sto sam htjela reci je da taj dan moze biti bilo kad u mjesecu, a ne samo unutar onih 5 dana kad mi predvidjamo po nekoj logici (nazalost, malo je tu nas koje funkcioniramo po zdravoj logici )
Naravno, da je sve gore navedeno točno (moja frendica je zatrudnila izgleda dan nakon što joj je kao prošla m.), ali ja sam zadnji put zatrudnila prema svim proračunima i sjećanjima točno 14 dan brojeći unatrag od dana kada mi je trebala doći m. inače, kažem, ciklusi su mi bili uvijek, ali baš uvijek 30ti dan (prije kiretaže), a sada su malo drugačiji, ali sve u dva, tri dana više manje, tako da sam ja za prvi mjesec kupila testere, a ako ne bi išlo tako onda ću se prebaciti na nešto drugo (nadam se da neće biti potrebe ). Drugo bi mi bilo da moram svih 30 dana ciklusa upotrebljavati testere, a ovako ću ovaj mjesec pokušati onda kada mislim da bi trebala biti ovulacija, pa ako izostane u te dane, bar ću znati da nije onak kak si mislim.
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom