Pogledaj jedan post
Old 07.04.2010., 09:36   #44
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Od Amera?
Pa je, na kraju ispada da ljudi nisu ništa više doli najobičnijih licemjera koji čine najgora sranja i zla, a skrivaju se iza nekakvog lažnog morala, licemjerja i još puno puno toga.
Jednom je Đelo izabrao emisiju koja je bila vezana za spolnost itd. i u jednoj sceni su žene pile spermu za neki znanstveni pokus. Tada se javila hrpa dušebrižnika koji su napali ljude jer su objavili tu emisiju i još su ljudi mogli ostati bez posla zbog tih govnara zato jer je netko izmislio da će to naštetiti njihovoj djeci.
A svaki dan što im djeca gledaju klanje i ubijanje, za to se ne žale! Preodvratno.
Ta moralna crtica je nastala davno prije amera, ali oni danas dobro dodju kao jos jedan izgovor da bismo sebe ogradili.
Kad vec spominjes odgovornost, o tome se i radi zapravo. Nikad nismo mi ti koji smo odgovorni, uvijek je to ili neka druga nacija, ili nas crkva tako uči, ili je zadano moralom našeg društva, ili samo slijedimo vođe u rat jer smo te i te nacionalnosti....a kad smo mi samo mi? nikad, jer bismo priznali da smo odgovorni, a to je nedopustivo.
Don_Homer is offline  
Odgovori s citatom