Pogledaj jedan post
Old 16.02.2005., 11:10   #7
Kombinacija mucnina+glad

Bok,
evo i mene, meni je upravo danas zapoceo 10. tjedan trudnoce. Ja sam vec do same trudnoce prosla muke Tantalove u sexu (prvi put nenormalno bolno, poslije bolno i nije se bas skroz razradilo do sada no ipak bolje je - pa evo planirali smo trudnocu, no sada uz mucnine nema sanse za sex. ). No, to nije tema ovoga topica, pa necu o tome.
Ja sam prvih mjesec dana, dok jos nismo posumnjali da je to to, bila izvrsno. Cak i bolje nego ikad, jer sam ja inace vjecito pospana i patim od niskog tlaka. No eto prvih mjesec dana me niski tlak i pospanost uopce nisu mucili, a na poslu sam imala elana vise nego ikada. No, nekako u 5-6. tjednu su pocele te mucnine... Srecom pa nisam (zasad) povracala, no mucnine su me totalno iscrpile. No, kod mene je kombinacija mucnina-glad. Cim posustane mucnina, osjetim glad. I to takvu da me lovi slabost kao da cu kolabirati. E a onda ne smijem puno pojesti jer me od velikih kolicina mucnine jace muce. A cim pojedem opet mi postane mucno. Preporucam da ne jedes tesku hranu. Meni je pomogla juhica, pileca, i riza na mlijeku. E da, i kisele Granny Smith jabuke. Bademi i slicno, te mentol bonboni - e to mi se sve gadi (a inace volim). Mislim, da se razumijemo, i ja sam pojela 30% od onog sto inace pojedem, a da, pospana sam nenormalno uz te mucnine. Na poslu sam za nista, a cim dodjem doma idem u krpe ubit oko na sat-dva. U subotu sam isla na lagano skijanje (Sljeme) - e nakon toga mi je dva dana bilo tak super da sam mislila da su mucnine prosle, naprotiv bila sam stalno gladna. No jucer popodne opet... Nakon normalnog rucka, tak mi je sve stajalo u zelucu da sam jedva spavala, a jutros sam jedva nesto strpala uusta i to nakon Donat Mg i caja. Da, pomaze mi taj Donat Mg cak vise nego Coca cola jer mi se gade preslatke stvari (uzas na sto sam spala). I pokusala sam skuhat neki Gaster caj za zeludac i zuc i taj mi jako pomaze... No ajde, kao ipak u 9. tjednu mi je jacina tih mucnina ipak kao popustila (ili sam se navikla )
Pa eto... Ako sam stogod pomogla, drago mi je.
Inace, ja sam jedna jako uplasena trudnica i svega me tako strah, a sto se tice cari trudnoce, khm moram priznat sumnjicava sam... Kako to mogu biti cari? Pa jos ta tezina i trbuh? Aaaa...
Netko je spomenuo forum? Postoji neki forum jadikovanja trudnica? Mislim da bih ja srusila rekorde u kuknjavi
Lijep pozdrav

UvijekProblemi is offline  
Odgovori s citatom