Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 11:01   #5986
Seher zalutala u krivu familiju..u familiju časti,poštenja,tradicije (ko kuća velike) Ona se večeras najviše iskazala u onom podrumu sve skrsesala u facu prvo Mehi pa Rizliju (Mrgudu)-zašto Mrgud ima mi takvu facu ,unosi negativnu vibru u podrumu ćim uđe kroz ona vrata.Sjajno je obavila pokazivanje Rizi vjenčanu knjižicu,neko ih mora naučiti pameti (imate zeta šta hočete?) Znam da Seher pokreče lova,ali bar u nekim stvarima reagira normalnije i sabranije od podrumaša,vidi se da je izvana tj.nije vođena tradicijom (ala Rizli)...

Gulsi draga šta uradi od sebe? Uopče joj ne stoji plava kosa kao prvo.
Može ona raditi od sebe što god želi,pa i ta transformacija u Hande,ali zaboravila je na jednu bitnu činjenicu:može imati istu boju kose,isti stil odječe i sl. ali karakter nemože klonirati.Mislim da je ovom transformacijom u plavušu izgubila i ono malo Koraya koliko ga je imala (a nije ga ni imala) izgubila je i ono malo sažaljenja od njega.Hande kad je vidla svog 'klona' bilo joj je sve jasno,mislim...ko da se u ogledalo gleda..užasss,užasss...

Đansu i njeno kuhanje a glavni sastojak joj je mišomor...nisam primjetila još dok je živjela sa Sanem da se kuhaće prima..a sad je odjednom vrhunski znalac u pripremi 'tjestenine' u umaku od mišomora Kako im nije bar malo bilo čudno to jelo pravljeno od mišomora...okus,miris..ništa? Ovo me podsjetilo na 'tetkicu' Halila i njegov pohod,samo je ovo u ženskom rodu-Halilka

Kako je meni smješno prepiranje obitelji Yilmaz i Sarrafoglu a zapravo su isti u gram..Obje obitelji žele samo jedno razdvojiti Emira i Ferihu..to im je jedini cilj..
Taj njihov auto je davna prošlost još k tome je otplačen (Sophie ga otplatila),podrumaši nisu morali ni prstom mrdnuti.A sad je na snagu stupio ponos najviše kod Yilmazovih ali nedaju se po tom pitanju ni Saraffoglui.A uopče ih ne interesira sreća njihove djece samo gledaju svoje dupe.I to što Unal želi razbaštiniti Emira i oduzeti mu prezime 'Saraffoglu' i misli da će time nanijeti štetu..U krivu je,gledajuči Emira njemu uopče nije do prezimena,čak mi se čini da bi se rješavanjem prezimena riješio dodatne pompe i medijskog interesa vezanog za njega..Jer on je sin glavne nočne ptice koja je svako malo u novinama sa novom odabranicom Ovako da se toga riješi riješio bi se i Unala i medija...Ali majčice nikako ona ga prati u stopu..sa poznatom joj rečenicom 'JA SAM EMIROVA MAJKA'
Sanja 453 is offline