Pogledaj jedan post
Old 02.03.2012., 01:27   #6
šta ti želiš od nas? Aplauz? Jebiga ja ti sigurno ne mogu dati riječ podrške, jer sam muško i u ovom slučaju se suosjećam s tvojim dečkom. Nije stvar toga što ti to radiš s nekim preko chata(iako je i to ) već što bi ga ti prevarila s tim arapinom da je tu. Drugim riječima s obzirom na to on (tvoj dečko) se u tebe ne može pouzdati, jer ćeš sigurno prije ili kasnije biti u prilici upoznati nekog "zabavljača" u stvarnosti..a onda..može biti svašta. pa ćeš posli doći kukati na forum "dogodilo se" kao i većina forumskih bludnica. Inače cure nije se "samo dogodilo" nego se dogodilo s jasnom namjerom. Jebanje od ure sene može "samo dogoditi". Nije da me briga koga varate ili koliko ali poštedite nas te licemjernosti da se "jednostavno dogodilo".

Naravno ja ću ti sada reći da priznaš dečku sve i prekinete ali mislim da ćeš ti ipak ostati siditi na dvije stolice i izigravati žrtvu.."šmrc šmrc jadna ja imam dečka ali pokazujem svoju rozu p*ičku arapima koji pice neće viditi do ženidbe.

Ne znam ljudi, meni je i ovo drkanje preko neta s drugim isto prevara, tu nemam tolerancije.
delmurio is offline  
Odgovori s citatom