Pogledaj jedan post
Old 26.01.2008., 01:44   #17
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Hm...Ja sam više orijentirana na pizzca cutove , a inače na posao obavezno naručujem iz Tomata.Za Silvestera ne znam jer nemam toliko kontakta sa zapadnom stranom Rijeke.
U pizzarije u Rijeci baš i ne idem često ,više sam orijentirana na cutove što zbog nedostatka vremena ,što zbog blizine istih.
Ja u principu izbjegavam cutove jer se ne mogu oteti dojmu da te pizze stoje pod onim staklom prilično dugo (par puta su i organoleptičko-fizička svojstva pizze to potvrdila), dok kod klasičnih pizzerija barem znam da kad naručim peku mi frišku pizzu. No svejedno znam (pogotovo na marendi) zaletiti u cut. Ti cutovi, to mi je nekako više na razini fast-foodova - onako za snogu ili za van. No, praktični su kada ti je cijela pizza previše.

No, svejedno bi mogla i napisati kakvu preporuku - neko mjesto koje nisam naveo ili čak niti ne znam za njega...

E, sjetih se još jednog cuta: onaj u Ulici Žrtava fašizma, na dnu prije križanja sa Fiumarom (gdje je nekad bio dućan sa namještajem). Tamo sam išao po pizzu kolegama s posla, ali ju ja nisam jeo. Sjećam se samo da sam jako dugo morao čekati da se ispeče i da je kutija u koju ju pakiraju daleko veća negoli sama pizza. Ima još jedan cut gore preko puta Građevinskog fakulteta, ali tamo nisam nikad jeo.

Još jedan detalj vezan za Piccolo: pizze su ukusne i cutovi su dosta veliki, ali znaju biti prilično masni. Dosta puta me od te silne maščobe znala žgaravica čopiti.
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom